فرش آویژه

فرش ماشینی ، جلوه ی هنر و خلاقیت ایرانی

 

سالهاست که فرش اصیل ایرانی زیبایی بخش خانه هایمان بوده و همواره نقش و نگار اصیل ایرانی ، در سطح اول فرش های ماشینی در دنیا درخشیده است.

شرکت فرش آویژه با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید و صادرات فرش ماشینی ، جلوه ای ماندگار از ترکیب هنر اصیل ایرانی و خلاقیت متخصصین حوزه فرش ماشینی را پیش چشم جهانیان گذارده تا به همگان اثبات کنیم که هنر و خلاقیت ایرانی میتواند زیباترین طرح و رنگ ها را برایمان به ارمغان آورد.

شرکت فرش آویژه به عنوان صادر کننده نمونه کشوری همواره سعی کرده تا محصولاتی با بالاترین استانداردهای بین المللی را در اختیار هموطنان خوبمان قرار دهد، چرا که هر ایرانی شایسته استفاده از بهترین هاست. این شرکت با تولید انواع فرش ماشینی و گلیم در طرح ها و رنگ های مختلف ، حق انتخاب گسترده ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا بتوانند متناسب با سلیقه خود ، فرش ماشینی و گلیم مورد علاقه خود را به راحتی انتتخاب کرده و خریداری کنند.

شرکت فرش آویژه تولید کننده انواع فرش های 500 شانه، 700 شانه، 1200 شانه و گلیم می باشد. این محصولات در کلکسیون های مختلف طراحی و تولید می شوند.

شرکت فرش آویژه امکان سفارش آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بتوانند بدون نگرانی ، از داخل منزل فرش خود را انتخاب نمایند. حتما از پیج فرش آویژه در اینستاگرام دیدن فرمایید. لینک این پیج در پایین همین صفحه قرار داده شده است.

محصولات

آخرین اخبار

راه حل هايي براي برطرف کردن مشکل پرز فرش

انتخاب فرش مناسب دکوراسيون داخلي

معماري مدرن در طرح و نقش فرش ماشيني